Crop It
Galeria
Kontakt
Telefon:
17 85 335 81
Adres:
ul. Kościuszki 11, Rzeszów
Copyright © 2017 Kasowski i Spółka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
wywoływanie zdjęć

wywoływanie zdjęć

Urządzenie FUJI Frontier 7900

W zakładzie posiadamy "minilab" - Frontier 7900. Jest to urządzenie firmy FUJIFILM do wywolywania zdjęć. Rozdzielczość naświetlanych obrazów to 600 dpi (rozdzieloczość HD). Maksymalny rozmiar odbitek to 305 x 914 mm. Urządzenie wyposażone jest w cztery magazyny papieru. Czas procesu chemicznego to zaledwie 1 minuta, co przy laserowym systemie naświetlania zapewnia nie tylko najszybszą, ale również najlepszą jakość otrzymywanych zdjęć. Oprogramowanie zawiera funkcje image-inteligence, która kompensuje problematyczne warunki wykonania fotografii (słabe oświetlenie, wysoki kontrast). Oprogramowanie posiada także funkcje korekcji kolorystyki obrazu - uzyskanie naturalnych barw. Wykonujemy zdjęcia z  nośników cyfrowych (FDD, ZIP, CDR, CDRW, xD-Picture Card, Memory Stick, SmartMedia, CompactFlash, Multimedia Card, Security Digital). Obsługujemy również połączenia USB.Wywołujemy także zdjęcia z telefonów. 

Aby zapewnić państwu najlepszą jakość wykonywanych odbitek, zdjęcia wykonujemy tylko i wyłącznie na najlepszej jakości materiałach i chemii firmy FUJI. Zasadniczą kwestią jest stosowany przez nas papier fotograficzny. Oferujemy naszym Klientom następujące rodzaje papierów:

FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE PAPER SUPREME

FUJI Paper

to doskonały kolorowy papier przeznaczony dla analogowych i cyfrowych minilabów. Poza wieloma doskonałymi cechami posiada on emulsję z halogenków srebra wykonaną w nowej technologii zapewniającej wzbogacone odwzorowanie koloru, czystość bieli oraz stabilność obrazu. 

FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE PAPER SUPREME HD

FUJI Paper

to papier, który został opracowany z myślą o klientach końcowych oczekujących bardzo wysokiej jakości odbitek ze zdjęć. Zapewnia on szeroką gamę kolorystyczną oraz trwałe podłoże, oferując optymalne właściwości również w podczas oglądania przeglądania odbitek. Ten typ papieru wyróżnia się odpowiednio grubą warstwą bazową, charakteryzuje go gładkie wykończenie błyszczącej powierzchni, a arkusze oznaczone są na rewersie atrakcyjnymi złotymi wyróżnikami. Zakres kolorystyczny papieru Supreme High Definition jest szerszy, a jego grubość wyższa w porównaniu z papierem Supreme.

Papiery High Definition zapewniają wzbogacone odwzorowanie kolorystyki, czystą biel oraz doskonałą stabilność obrazu, tak jak inne papiery Fujicolor Crystal Archive. Papier typu Supreme High Definition, może być używany w minilabach serii Frontier, jak również w szybkich naświetlarkach.

Papier FUJICOLOR CRYSTAL ARCHIVE PAPER SUPREME HD dostępny jest z powierzchnią błyszczącą oraz luster.

Cechy:
- Żywsza reprodukcja barw
- Bardziej olśniewająca biel i poprawione szczegóły w jasnych partiach obrazu
- Doskonała stabilność obrazu
- Poprawiona charakterystyka obsługi

 

 

Fujicolor Crystal Archive Professional Digital Paper Type DPII Silk

FUJI Paper

to doskonały kolorowy papier dedykowany do minilabów cyfrowych. W połączeniu z urządzeniami FUJI FRONTIER papier ten zapewnia wysokiej jakości odbitki, które mogą być wykorzystywane w profesjonalnej fotografii np. do tworzenia portretów, a także znajdują zastosowanie w fotografii komercyjnej. 

 

 

 

Fujicolor Crystal Archive Digital Pearl Paper

FUJI Paper

to doskonały kolorowy papier dedykowany do minilabów cyfrowych. Wyróżnia się on perłową powierzchnią, grubszą warstwą bazową oraz dużą sztywnością. Gdy jest stosowany w połączeniu ze średnio i wielkoformatowymi cyfrowymi systemami naświetlającymi papier ten zapewnia wysokiej jakości odbitki z perłowym połyskiem, które mogą być wykorzystywane w profesjonalnej fotografii np. do tworzenia portretów, zdjęć mody lub innych zastosowań w fotografii komercyjnej.